Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / Wycieczka do "Muzeum bombki choinkowej" w Nowej Dębie.

Wycieczka do "Muzeum bombki choinkowej" w Nowej Dębie.

07.10.2021

W dniu 5 października dzieci z grupy "Krasnale" wraz z opiekunami odwiedzili "Muzeum bombki choinkowej" w Nowej Dębie.

Po przyjeździe na miejsce już oczekiwał na nas przewodnik. Ciekawym punktem zwiedzania było obserwowanie procesu powstawania bombki choinkowej. Najważniejszym etapem produkcji jest dmuchanie ozdób choinkowych. Kolejny etap odbywa się w srebrzalni, a na koniec bombka jest recznie dekorowana.

Najatrakcyjniejszym punktem wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci i dorośli ozdabiali bombki według własnego pomysłu. Pomalowane własnoręcznie ozdoby zabraliśmy do domu.

Następnie dzieci udały się na posiłek oraz do kina.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI