Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / VIII Powitanie Wiosny na Sportowo

VIII Powitanie Wiosny na Sportowo

21.03.2019

21 marca 2019 r. już po raz ósmy dzieci z biłgorajskich przedszkoli powitały wiosnę na sportowo. Organizatorami i sponsorami nagród było Publiczne Przedszkole "Domek Przedszkolaka" w Biłgoraju, OSiR Biłgoraj oraz Firma Model Opakowania Sp. z o.o, która dofinansowała imprezę w ramach projektu "VIII Powitanie Wiosny na sportowo".

W imprezie wzięły udział: Publiczne Przedszkole Domek Przedszkolaka, Samorządowe Przedszkole nr 1, Samorządowe Przedszkole nr 2, Samorządowe Przedszkole nr 3, Akademia Przedszkolaka Publiczne Przedszkole Językowe i Katolickie Przedszkole im. Jana Pawła II.

Tradycyjnie impreza rozpoczęła się od topienia Marzanny i powitania Wiosny. Kolejne atrakcje odbyły się na hali sportowo-widowiskowej OSiR, gdzie w konkurencjach sportowych rywalizowały przedszkolaki oraz wychowawczynie grup. Na zakończenie "Powitania wiosny na sportowo" każda z grup otrzymała medale, puchary oraz nagrody rzeczowe.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI