Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / Festyn Rodzinny 2018

Festyn Rodzinny 2018

28.06.2018

W środowe popołudnie 27 czerwca na placu przedszkolnym odbył się Festyn Rodzinny. Ta przygotowana z ogromnym zaangażowaniem impreza pod hasłem "Kocham Cię Polsko" związana była tematycznie ze świętem 100-lecia niepodległości naszej ojczyzny.

Piknik rozpoczęły występy dzieci. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki dla rodziców. Kolejną atrakcją była wspólna animacja, po której wszyscy zaproszeni zostali na kiełbaskę z grila. Była także oczywiście słodka kawiarenka, gdzie można było skosztować ciasta upieczonego przez nasze wspaniałe mamy i napić się aromatycznej kawy. Następnie chętni rodzice wzięli udział w emocjonującym turnieju „Kocham Cię Polsko!”. A na zakończenie rozlosowano nagrody w zabawie fantowej.
Festyn był doskonałą okazją, by spędzić wolny czas na wspólnej zabawie oraz do zacieśnienia więzi zarówno pomiędzy członkami rodziny, jak również społeczności przedszkolnej.

Organizacja festynu nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie nauczycieli, rodziców, pracowników przedszkola oraz dzieci. Szczególne podziękowania składamy wszystkim, którzy poświęcili swój cenny czas oraz wszystkim sponsorom, którzy okazali swą dobrą wolę i wielkie serce wspierając organizację festynu.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI