Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

XVI Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

12.01.2017

Już po raz kolejny mieliśmy możliwość poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 11 stycznia Dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w Biłgorajskim Centrum Kultury podczas XVI Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju.

Nasze przedszkole reprezentowali: solistka – 4-letnia Lidia Oleszek z grupy "Misiaczki", która wykonała piękną kolędę „Wśród nocnej ciszy” oraz zespół - dzieci 5-letnie z grupy „Krasnale” (Amelka Dubilis, Hania Kowalik, Maja Mazurek) z pastorałką „Już blisko kolęda”. Małych artystów do występu przygotowały wychowawczynie pani Marta Polowy oraz pani Ewa Ćwikła. Dzieciom akompaniowała pani Aleksandra Obszyńska.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI