Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / Wizyta w Szkółce Leśnej Bojary

Wizyta w Szkółce Leśnej Bojary

29.04.2016

Niezwykłą lekcję przyrody przeżyły przedszkolaki z „Domku Przedszkolaka”. Na Szkółce Leśnej Bojary dzieci wraz z rodzicami i wychowawczyniami grup: „Biedronki”, „Krasnele” i „Motylki” podziwiały nadejście wiosny. Przedszkolaki miały okazję na żywo zobaczyć różne gatunki drzew iglastych i liściastych. Udało się również spotkać leśne zwierzęta: wiewiórkę i zająca.

Dobra pogada i piękno miejsca sprawiły, że uczestnikom spotkania humory dopisywały, wszyscy bawili się znakomicie. Dzięki tej wycieczce przedszkolaki poszerzyły swoją wiedzę przyrodniczą, nauczyły się bezpiecznego zachowania w lesie, podziwiały urodę lasu wiosną, a to wszystko w formie znakomitej, wspólnej zabawy.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI