Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

XV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

20.01.2016

Już poraz kolejny mieliśmy możliwość poczuć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z naszego przedszkola wystąpiły w Biłgorajskim Centrum Kultury (20.01.2016r.) podczas Międzyprzedszkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek zorganizowanego przez Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju.

Nasze przedszkole reprezentowała solistka – Ola Chromiak w wykonaniu pięknej kolędy „Lulajże Jezuniu” oraz zespół - dzieci z grup „Motylki” i „Krasnale” (Bartek Pawelec, Maciuś Hajduk, Maja Mazurek, Maja Brytan, Amelka Dubilis) z pastorałką „Aniołek maleńki jak wróbelek”. Małych artystów do występu przygotowała oraz akompaniowała im pani Aleksandra Derylak.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI