Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2022 / ŚWIĘTUJEMY RODZINNIE

ŚWIĘTUJEMY RODZINNIE

29.05.2015

Wspólne pieczenie kiełbasek, zabawy integracyjne, bańki mydlane… To tylko niektóre z licznych atrakcji, które czekały na uczestników Festynu Rodzinnego zorganizowanego z okazji Dnia Mamy i Taty przez Publiczne Przedszkole „Domek Przedszkolaka”.

Impreza odbyła się w słoneczne, piątkowe popołudnie 29 maja br. w malowniczej, leśnej scenerii w Dąbrowicy. Uczestniczyli w niej rodzice, dzieci oraz pracownicy przedszkola.  Otwarcia festynu dokonała pani dyrektor – Bożena Piętal, która powitała zgromadzonych, poinformowała, że sponsorami spotkania są Stowarzyszenie „Domek Przedszkola” w ramach realizowanego projektu „Żyjmy zdrowo i aktywnie” sfinansowanego przez Firmę Model Opakowania Sp. z o.o. oraz Publiczne Przedszkole „Domek Przedszkolaka”. Na zakończenie wystąpienia pani dyrektor życzyła wszystkim udanej zabawy.

Uroczystość rozpoczęła się od występów wokalnych poszczególnych grup, po czym dzieci wręczyły swoim ukochanym rodzicom samodzielnie wyhodowane kwiaty. W ten sposób podziękowały im za miłość, ciepło, opiekę…

Wiele radości sprawiły przedszkolakom i ich rodzicom wspólne konkurencje sportowe, a wśród nich: wyścigi z jajkiem, rzut do celu, „wyścigi konne”, wyścigi w workach. Nie zabrakło oczywiście zabaw integracyjnych, malowania tatuaży i wspólnego śpiewania. Impreza przyniosła wszystkim uczestnikom wiele uśmiechu i radości. Zapraszamy do naszej galerii.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI