Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2021 / Przedszkole dziś żegnamy, do szkoły się wybieramy

Przedszkole dziś żegnamy, do szkoły się wybieramy

22.06.2018

W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie 6-latków, którzy opuszczają mury "Domku Przedszkolaka", aby od września rozpocząć naukę w szkole.

Uroczystość rozpoczęła się od odtańczenia przez dzieci Poloneza. Nastepnie przedszkolaki wierszem i piosenką podziękowały wszystkim za opiekę i wychowanie. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła dzieciom życzenia i wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki. Wielu osobom łezka zakręciła się w oku.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz samych radosnych wspomnień związanych z naszym przedszkolem.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI