Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2021 / XII Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne

XII Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne

23.11.2016

W środę na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyły się XII Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne zorganizowane przez Samorządowe  Przedszkole nr 1 w Biłgoraju.

W tym roku hasłem przewodnim spotkań była Bajka w cieniu liczb. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup "Krasnale” i "Motylki" w spektaklu pt. „7 Koźlątek” przygotowanym przez panie Dorotę Kwik, Ewę Ćwikła i Martę Polowy. Dzieci zachwyciły rodziców swoją grą aktorską brawurowo wcielając się w swoje role. Niektóre przedszkolaki pierwszy raz występowały na tak dużej scenie, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z naszych małych aktorów. Żmudne próby i trudy przygotowań opłaciły się i zaowocowały pięknym przedstawieniem. Rodzicom i Dziadkom dziękujemy za współpracę w tym przedsiewzięciu i pomoc w przygotowaniu strojów.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI