Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2021 / Warsztaty bożonarodzeniowe w grupach "Motylki" i "Krasnale"

Warsztaty bożonarodzeniowe w grupach "Motylki" i "Krasnale"

15.12.2014

15-ego grudnia nasze przedszkole zamieniło się na moment w pracownię plastyczną, w której powstały przepiękne, ręcznie zdobione bombki choinkowe. Dzieci z grup „Motylki” i „Krasnale” przywitały swoich rodziców śpiewając piosenki, które wprowadziły świąteczny nastrój. Przy dźwiękach kolęd powstawały przepiękne ozdoby choinkowe.

W miłej, świątecznej atmosferze wielu rodziców naszych przedszkolaków odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Na zakończenie spotkania dzieci z dumą prezentowały swoje dzieła, które z pewnością będą stanowiły świąteczną dekorację domów. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI