Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2021 / "Hokus - pokus, czary - mary..." - Andrzejki 2014

"Hokus - pokus, czary - mary..." - Andrzejki 2014

26.11.2014

W dniu św. Andrzeja zgodnie z ludową tradycją polskie dziewczęta wróżyły sobie, jaka je czeka przyszłość. Kultywując ten znany zwyczaj 26 listopada zostały zorganizowane w grupie „Smerfy” zajęcia otwarte z udziałem rodziców, połączone z wieczorem wróżb i magii.

Dzieci z wielkim zainteresowaniem wróżyły sobie, co im przyniesie przyszłość… „Hokus – pokus – czary – mary..” - słowa te słychać było w przedszkolu kolejnego dnia, kiedy to 6-latki wróżyły swoim młodszym kolegom i koleżankom. Dzieci dowiedziały się, co im przyniesie przyszłość – ta bliska i ta daleka…. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI