Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2020 / Wizyta w sklepie „SMYKOLAND”

Wizyta w sklepie „SMYKOLAND”

25.05.2018

W piątek 25 maja dzieci z grup „Krasnale” i „Misiaczki” odwiedziły sklep zabawkowy „SMYKOLAND”.

Przedszkolaki zapoznały się z asortymentem sklepu, poznały zabawki, a także zwróciły uwagę na gry planszowe, układanki, puzzle. Wszyscy byli zdumieni ogromną ilością różnych zabawek.

Z okazji nadchodzącego „Dnia Dziecka” dzieci wybrały i zakupiły do przedszkola dwie wspaniałe gry edukacyjne, którymi bawiły się już do końca "przedszkolnego" dnia.

Na zakończenie naszej wizyty w sklepie zabawkowym dzieci otrzymały skromne upominki, które sprawiły dużą radość naszym przedszkolakom.

Składamy serdeczne podziękowania dla właścicieli i pracowników sklepu "Smykoland" za gościnność i prezenciki.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI