Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2020 / V "Powitanie Wiosny na Sportowo"

V "Powitanie Wiosny na Sportowo"

21.03.2016

Biłgorajskie przedszkolaki po raz piąty "Powitały wiosnę na sportowo". Impreza rozpoczęła się od tradycyjnego topienia Marzanny. Organizatorami imprezy oraz sponsorami upominków dla dzieci byli "Domek Przedszkolaka" i OSiR Biłgoraj.

Uczestników przywitała Pani Dorota Kwik, a Adaś odczytał pożegnalny list od Zimy.
Gdy Marzanna popłynęła z nurtem rzeki na placu pojawiły się kolorowe postacie kwiatów, które w uroczystym pochodzie przeprowadziły dzieci na halę sportowo - widowiskową, gdzie rozpoczęły się zawody sportowe.

Przedszkolaki zostały podzielone na dwie grupy. W jednej znaleźli się zawodnicy, w drugiej kibice.
Konkurencje były trudne, ale dzieci doskonale rodziły sobie z pokonywaniem kolejnych przeszkód. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zawodów sportowych zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, medalami jak również słodyczami.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI