Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2020 / XI Międzyprzedszkolne Spotkania Taetralne

XI Międzyprzedszkolne Spotkania Taetralne

25.11.2015

24.11.2015r. na scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury odbyły się XI Miedzyprzedszkolne Spotkania Teatralne zorganizowane przez Samorządowe  Przedszkole nr 1 w Biłgoraju.

W tym roku hasłem przewodnim  spotkań była Bajka w cieniu drzew. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup „Biedronki” i Krasnale” w spektaklu pt. „Jarzębinka” przygotowane przez panie Ewelinę Wlaź, Ewę Ćwikła i Martę Polowy. Dzieci zachwyciły rodziców swoją grą aktorską brawurowo wcielając się w swoje role. Niektóre przedszkolaki pierwszy raz występowały na tak dużej scenie, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z naszych małych aktorów. Żmudne próby i trudy przygotowań opłaciły się i zaowocowały pięknym przedstawieniem. Rodzicom i Dziadkom dziękujemy za współpracę w tym przedsiewzięciu i pomoc w przygotowaniu strojów.

(Nagranie przedstawienia można obejrzeć na facebooku)

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI