Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2018 / "Jesienią, jesienią sady się rumienią..."

"Jesienią, jesienią sady się rumienią..."

01.10.2014

Wraz z nadejściem jesieni w naszym przedszkolu zorganizowano konkurs plastyczny „Jesienią, jesienią sady się rumienią…”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej jesienny sad.

Prace zostały ocenione przez jury ( p. Krystian Piętal i p. Dominika Grabias – Śledź) według następujących kryteriów: estetyka wykonania, oryginalność i zgodność z tematem. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków i ich rodziców. Wszystkie prace były na bardzo wysokim poziomie, jury miało przed sobą trudne zadanie, aby wybrać te najpiękniejsze. W kategorii dzieci młodszych 3 i 4 – latków zwyciężyła Maja Mazurek. II miejsce zajął Bartosz Pawelec, III miejsce Mikołaj Wołoszyn i Asia Pyda. W kategorii dzieci starszych 5 i 6 – latków I miejsce zajęła Carmen Nizio, II miejsce Kacper Sobaszek i Edytka Kulik, III miejsce Szymon Okoń oraz Natalka Kwik. Pozostałe prace wyróżniono. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki.

Gratulujemy!!!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI