Strona główna / Grupy / Krasnale witają / Działo się / 2018 / Zapraszamy na Festyn Rodzinny "DZIEŃ JABŁKA"

Zapraszamy na Festyn Rodzinny "DZIEŃ JABŁKA"

24.09.2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i dzieci z naszego przedszkola na Festyn Rodzinny pod hasłem "Dzień Jabłka", który odbędzie się 27.09.2014r. (sobota), rozpoczęcie o godz. 11:00, na przedszkolnym placu zabaw.

W programie m.in.:

• konkurencje drużynowe,
  • zabawy integracyjne,
  • rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Jesienią, jesienią sady się rumienią...", rozdanie nagród,
  • wspólne grillowanie

Festyn odbędzie się dzięki grantowi otrzymanemu przez Stowarzyszenie „Domek Przedszkolaka” w ramach projektu „Razem weselej” dofinansowanego w ramach projektu „Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie” ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Partnerów: Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Gminie Zwierzyniec oraz Apis S.A.

Serdecznie zapraszamy!

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: MISIACZKISMERFYBIEDRONKI