Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2022 / Konkurs plastyczny dla dzieci „Jak mogę pomóc pszczołom?”

Konkurs plastyczny dla dzieci „Jak mogę pomóc pszczołom?”

10.06.2020

Miło nam poinformować że Hania Piętal z naszego przedszkola otrzymała wyrówżnienie w konkursie plastycznym dla dzieci przedszkolnych i uczniów z klas I-III szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego.

Jury przyznało po 20 wyróżnień w obu kategoriach, nagród rzeczowych o wartości do 100 zł każda.
Konkurs realizowany jest w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Lubelskie – wspólnie dla pszczół” przez: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego (organizator), Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie, Kuratorium Oświaty w Lublinie (współorganizatorzy) oraz Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych (partner konkursu).

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY