Strona główna / Grupy / Biedronki witają / Działo się / 2020 / „Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”.

25.05.2018

W piątek 25 maja dzieci z grup „Krasnale” i „Misiaczki” wybrały się do Biłgorajskiego Centrum Kultury na przedstawienie Kieleckiego Teatru Lektur pod tytułem „Niesamowita wycieczka na każdym kroku bajeczka, czyli wędrówka to niesłychana Baran spotkał Barana”.

Spektakl oparty był na wierszach. Wśród wspaniałej scenografii, gry świateł, muzyki wprowadzającej w klimat, rekwizytów dzieci wysłuchały zabawnej interpretacji utworów. Wesołe dialogi wzbudziły u słuchaczy śmiech i żywą, spontaniczną reakcję. Śmiech naszych przedszkolaków był wyrazem uznania dla aktorów oraz twórczości klasyków poezji dla dzieci.

PRZEJDŹ DO INNEJ GRUPY: KRASNALEMISIACZKISMERFY