Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / X Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne

20.11.2014
X Międzyprzedszkolne Spotkania Teatralne

Piękne stroje, kolorowe dekoracje i wspaniali artyści! To wszystko mogli podziwiać widzowie w czwartkowe przedpołudnie 20 listopada podczas X Międzyprzedszkolnych Spotkań Teatralnych.

Motywem przewodnim spotkania było hasło: „Przeżyjmy to jeszcze raz”. Na scenie BCK swoje umiejętności aktorskie zaprezentowały pięciolatki z pięciu biłgorajskich przedszkoli. Przedszkolaki z naszego przedszkola wystawiły przedstawienie pt. „Calineczka” na motywach baśni H. Ch. Andersena. Do występu dzieci przygotowały: Pani Ewelina Wlaź, Pani Ewa Ćwikła i Pani Patrycja Adamowicz. Jak co roku, dla naszych małych artystów wystąpienie na dużej scenie przed tak liczną publicznością, było nie lada wyzwaniem, ale nasi mali aktorzy poradzili sobie z nim świetnie! Gratulujemy wspaniałego występu!