Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "Czarodziejski młynku miel, o co proszę dać mi chciej..."

22.10.2014
"Czarodziejski młynku miel, o co proszę dać mi chciej..."

20 października po raz kolejny już odwiedziło nasze przedszkole Studio Małych Form Teatralnych „Art.-Re” z Krakowa. Tym razem mieliśmy okazję obejrzeć spektakl pt.” Zaczarowany młynek”.

Przedstawienie oparte zostało na motywach legendy estońskiej i opowiadało dzieciom o tym, skąd wzięła się w morzu słona woda… Otóż pewnego dnia ubogi rybak dostał od tajemniczego przyby-sza niezwykły prezent – zaczarowany młynek, który obdarzał jego właściciela tym, o co tylko po-prosił. Niestety ten niezwykły przedmiot trafił w niewłaściwe ręce, a co z tego wynikło mogliśmy się dowiedzieć w trakcie przedstawienia… Przedszkolaki z zapartym tchem śledziły losy bohate-rów, niektóre wystąpiły również na scenie i warto dodać, że w nowych rolach wypadły znakomicie!