Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Spotkanie integracyjne

19.09.2018
Spotkanie integracyjne

W środę, 19 września grupa „Biedronki”, odwiedziła  „Leśną Polanę” w miejscowości Króle Stare. Spotkanie integracyjne rozpoczęło się od wspólnego przywitania.

Kolejnym punktem programu były długo oczekiwane zabawy integracyjne. Mogliśmy sprawdzić umiejętności wokalne zarówno jednej, jak i drugiej drużyny. Nazwy drużyn to – „Małe Biedronki”, (dzieci wraz z Panią), natomiast w skład  „Dużych Biedronek”, wchodzili rodzice i dziadkowie. „Biedronkowe teamy” miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w piosence „Kurki trzy”. Nie mogło również zabraknąć zabaw z instrumentami, oraz zabaw mających na celu sprawdzenie, jak dobrze znają się dzieci i rodzice, mając do dyspozycji jedynie zmysł słuchu. Punktem kulminacyjnym było oczywiście pieczenie pysznych kiełbasek i ziemniaków. Wszystkim „Biedronkom”, zarówno tym Małym, a także tym Dużym towarzyszył nieustanny uśmiech.