Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / VII Powitanie Wiosny na Sportowo

21.03.2018
VII Powitanie Wiosny na Sportowo

Po raz siódmy biłgorajskie przedszkolaki "Powitały wiosnę na sportowo" z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości pod hasłem "Sprawni jak żołnierze" w ramach akcji "Rok dla Niepodległej". Organizatorami imprezy oraz sponsorami byli: "Domek Przedszkolaka", OSiR Biłgoraj i Poseł na Sejm RP Agata Borowiec.

Uczestników przywitała Pani Bożena Piętal. Impreza rozpoczęła się od pożegnania Marzanny i powitania Wiosny. Nastepnie przedstawicielka działającego w Biłgoraju Związku Piłsudczyków poprosiła zgromadzonych o odśpiewanie hymnu.

Po krótkiej rozgrzewce przedszkolaki przystąpiły do konkurencji. Zadania były trudne, ale dzieci doskonale radziły sobie z pokonywaniem kolejnych przeszkód jak prawdziwi żołnierze. Na zakończenie zawodów sportowych, każde z przedszkoli otrzymało pamiątkowy puchar, dyplomy, nagrody jak również słodycze.

Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.