Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Park rekreacji Zoom Natury

Park rekreacji Zoom Natury

W środę grupa "Krasnali" i "Motylków" wraz z opiekunami wybrała się do Janowa Lubelskiego, gdzie znalazła mnóstwo ciekawostek oraz interaktywnych atrakcji.

Najpierw odwiedziliśmy Park Linowy którego trasa składała się z wielu przeszkód i mini zjazdu tyrolskiego. Trasa rozwieszona nad ziemią pozwalała rodzicom, bez problemu obserwować swoje pociechy. Nastepną atrakcją jaką Zoom przygotował dla najmłodszych były specjalne Laboratoria Wiedzy. Dzieci poprzez zabawę zapoznały się z podstawowymi zasadami funkcjonowania środowiska oraz informacjami z zakresu botaniki oraz umiejętności obserwacji otaczającej nas natury. Na koniec przedszkolaki skorzystały z licznych atrakcji jakie oferował im Park Kreatywny.