Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / XVII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

18.04.2016
XVII Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych

Dnia 14.04.2016r. w czwartek dzieci z grup "Biedronki" i "Krasnale" wzięły udział w XVII Powiatowym Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych w Tarnogrodzie wystawiając przedstawienie pt. "Jarzębinka".

Przedszkolaki do występu przygotowały panie Ewa Ćwikła i Ewelina Wlaź. Było to kolejne duże przedsięwzięcie, w którym brali udział nasi podopieczni. Inscenizacje teatralne były pceniane przez Radę Konsultantów Wojewódzkiego Osrodka Kultury. Najciekawsze przedstawienia wybrane przez Komisje zostaną zaprezentowane podczas finału Wojewódzkiego Przeglądu Teatrów w maju w Lublinie pod nazwą "Festiwal Najciekawszych Widowisk". Rodzicom i opiekunom dziękujemy za pomoc w tym przedsięwzięciu.

Z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wyników!