Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Dzień Babci i Dziadka

28.01.2016
Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to osoby niezwykle ważne w życiu każdego dziecka, dlatego nasze przedszkolaki chciały w tym roku w szczególny sposób podziękować im za bliskość, opiekę, miłość...

27 stycznia cała społecznośc przedszkola wraz z Babciami i Dziadkami spotkali się na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka w Zajeździe "Rozdroże" w Soli.
Dla zacnych gości dzieci przygotowały specjalny program artystyczny, złożyły życzenia i wręczyły samodzielnie przygotowane upominki. Wiele radości, zarówno dzieciom jak i ich Babciom i Dziadkom, sprawiła wspólna zabawa przy dźwiękach harmonii.
Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za wspólną zabawę i życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!!