Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2015
Dzień Edukacji Narodowej

14 październik w przedszkolu to nie tylko Dzień Nauczyciela, ale to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie.

W tym roku oglądaliśmy wspaniałą akademię, którą przygotowały Panie Dorota Kwik i Ewa Ćwikła. Dzieci z grup "Motylki" i "Krasnale", w imieniu wszystkich przedszkolaków przedstawiły program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki oraz zatańczyły dla wszystkich pracowników przedszkola i przybyłych rodziców. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci obdarowały wszystkich pracowników kwiatami.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Bożena Piętal, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wyrazy wdzięczności za ich pracę i zaangażowanie.