Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupach „Motylki” i „Krasnale”

19.01.2015
DZIEŃ BABCI I DZIADKA w grupach „Motylki” i „Krasnale”

„Babcia i Dziadek są tacy wspaniali
i zawsze chętnie bawią się z nami!
Lubimy z Wami spędzać czas,
Babciu i Dziadku kochamy was!”

- takie słowa można było usłyszeć w naszym przedszkolu w dniach 19 i 20 stycznia, kiedy to dzieci z najmłodszych grup zaprosiły do wspólnego świętowania swoje babcie i dziadków. Były to dni pełne wzruszeń i radości. Dzieci wystawiły z tej okazji „Jaseł-ka”, nie zabrakło również wierszy i piosenek związanych tematycznie ze świętem.
Dni poprzedzające to ważne wydarzenie obfitowały w liczne próby oraz w pracę nad upominkami dla babć i dziadków, którzy otrzymali z tej okazji piękne korale i krawaty.
Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców oraz wychowawczynie grup.

To były naprawdę wyjątkowe dni wypełnione miłością, uśmiechem i dumą!