Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Wycieczka na OSIR w Biłgoraju

13.09.2011
Wycieczka na OSIR w Biłgoraju

We wtorek 13.09.11 grupa Krasnali i Puchatków wraz z wychowawczyniami : Moniką Piętak i Moniką Margol z Niepublicznego Przedszkola Domek Przedszkolaka w Biłgoraju wybrała się na OSiR. Dzięki uprzejmości Pana Michała Furlepy - dyrektora ośrodka i jego pracowników dzieciaki miały możliwość zwiedzenia hali sportowo- widowiskowej, sali fitness, sauny, bieżni żużlowej czterotorowej, kortu do tenisa ziemnego, boiska piłkarskiego. Poza zwiedzaniem dodatkową atrakcja dla dzieci było „zagranie” na prawdziwym boisku, co sprawiło im ogromna satysfakcję.

Nauczycielki mają nadzieję, że taka wycieczka będzie jednym z czynników, który zaszczepi w wychowankach sportową pasję i zapowiedziały, że przedszkole przygotowuje się do zorganizowania  Międzyprzedszkolnej Spartakiady Sportowej dla najmłodszych. Pomysł poparł dyrektor OSiR Michał Furlepa. Pozostało więc tylko ustalić termin imprezy:).Przedszkolaki na pamiątkę dostały piłkę z autografami pracowników ośrodka i samego dyrektora. W zamian pozostawiły prace plastyczne pt.”Wspomnienia z wakacji” i obiecały, że po powrocie do przedszkola swoje wrażenia z wycieczki odzwierciedlą na nowych obrazkach.