Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Halloween 2011 r.

29.10.2011
Halloween 2011 r.

Ostatni dzień października przebiegał w naszym przedszkolu pod hasłem „Halloween".
29.10.11r. – dzieci przyszły do przedszkola przebrane za wampiry, duchy, czarownice lub ukryły twarz za maskami. Dominującym kolorem w Halloween powinien być kolor czarny lub pomarańczowy. Po śniadaniu rozpoczął się halloweenowy korowód. Próbowaliśmy przestraszyć nasze panie z przedszkola. Potem bawiliśmy się przy muzyce, oglądaliśmy przebrania dzieci z innych grup. Chociaż tradycja Halloween przyszła do nas zza oceanu w latach 90-tych ubiegłego wieku, to sprawia dzieciom dużo radości i uśmiechu. A przecież w wychowaniu o to chodzi, aby dostarczać dzieciom powodów do radości i zabawy. Myślę, że nam się to udało, co widać na załączonych zdjęciach.