Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Bal karnawałowy

26.01.2012
Bal karnawałowy

Karnawał, wspaniały czas imprez i szaleństw! Zatem jest to najlepszy czas na zabawę dla dorosłych i dla dzieci. Tradycyjnie w tym okresie w przedszkolach odbywają się uwielbiane przez dzieci bale przebierańców. W czwartek, 26 stycznia w Domku Przedszkolaka odbył się wspaniały bal noworoczny. Zaroiło się od postaci z bajek i filmów, a także zwierzątek. Na balu można było spotkać piratów, pielęgniarkę, marynarza, kierowcę wyścigowego, klauna, żołnierza, piłkarza, cyganki.

Świat bajek reprezentowali Zorro, Kopciuszek, Królewna Śnieżka ,księżniczki i elfy, dama dworu, krasnoludek i superbohaterowie, a wśród zwierzątek bawiących się na balu znalazły się pająki, kotki, biedronki, motylki oraz kaczuszka. Pojawiła się nawet panna młoda i diabeł. Nie tylko dzieci wzięły aktywny udział w zabawie, panie nauczycielki przebrały się za leśne wróżki, a pan Krystian wcielił się w rolę Muchomora. Oprawę muzyczną zapewnił nam zespół Maxwel. Dzieci miło spędziły czas tańcząc i biorąc udział w wielu konkursach i zabawach. Specjalne balowe menu uświetniło ten niezwykły dzień.

Wszystko co dobre, szybko się kończy, więc po balu trzeba było zdjąć niecodzienne przebranie i wracać do domu, ale na pamiątkę pozostają zdjęcia, a także miłe wspomnienia. Kolejny bal już za rok !!!