Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

21.04.2012
Międzyprzedszkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej

Już poraz kolejny uczestniczyliśmy w Miedzyprzedskzolym Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Wesołe Nutki".W tym roku nasze przedszkole reprezentowała Martynka Herda w piosence "Żaba modelka"- przygotowana przez pania Monikę Piętak oraz dzieic z grupy Puchatki z piosenka " Gitara dla komara": Ewelinka Flis, Milenka Flis, Oliwia Mazur, Wiktoria Zając, Lena Stępień, Krystianke Piętak, Jakub Cholewiński. Dzieci z grupy PUchatków do festiwalu przygotowała pani Monika Margol.Uczestnicy zaśpiewali piosenki na bardzo wyrównanym poziomie i wszyscy zasługiwali na nagrody. Wyróżnienie zdobyła Martynka Herda. Gratulujemy małej artystce!!!