Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Dni otwarte OSiR Biłgoraj

07.09.2012
Dni otwarte OSiR Biłgoraj

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprosił wszystkich mieszkańców miasta Biłgoraj i gości na DNI OTWARTE OSiR, które odbywały się w dniach 7-9 września 2012 roku. Celem imprezy było zachęcenie mieszkańców Biłgoraja do korzystania z zaplecza sportowego OSiR oraz popularyzowanie różnorodnych form masowego sportu dla wszystkich, zachęcenie do czynnego wypoczynku oraz propagowanie zdrowego stylu życia.

W piątkowe przedpołudnie wiele atrakcji czekało na przedszkolaki i dzieci ze szkół podstawowych. Z wielką przyjemnością skorzystaliśmy z takiej możliwości i odwiedziliśmy OSiR. Wszystkie dzieci otrzymały od organizatora baloniki i lizaki z logo obiektu. Brały udział w wielu zabawach sportowych przygotowanych dla najmłodszych.