Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Warsztaty "Jesienne cudaki" w grupie "Smerfy"

24.10.2012
Warsztaty "Jesienne cudaki" w grupie "Smerfy"

24 października 2012r. rodzice dzieci z grupy Smerfów mieli okazję uczestniczyć w warsztatach „Jesienne Cudaki” zorganizowanych przez wychowawczynię grupy Panią Dominikę Misztal. Zajęcia zaczęły się zabawą taneczną „Chodźcie wszyscy tu do koła”. Następnie dzieci zaprezentowały jesienne wierszyki i piosenki, których nauczyły się w przedszkolu. Kolejnym etapem warsztatów była praca „Jesienne Cudaki”.

Dzieci razem ze swoimi rodzicami wykonywały cudaki z warzyw i owoców. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały, a spotkanie zaowocowało fantastycznymi postaciami. Prace małych artystów i ich rodziców można było podziwiać na wystawie w przedszkolnej szatni. Swoją pomysłowością i oryginalnością zachwyciły więc nie tylko kolegów i koleżanki, ale wszystkich odwiedzających nasze przedszkole.