Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Dzień Babci i Dziadka w grupie Puchatki i Krasnale

22.01.2013
Dzień Babci i Dziadka w grupie Puchatki i Krasnale

Dzień Babci i Dziadka według kalendarza to 21 i 22 styczeń. W tym roku nie udało się zorganizować uroczystości w terminie, z powodu nieobecności dzieci w przedszkolu. Dzieci z grupy Puchatki i Krasnale wystawiły dla swoich Dziadków przedstawienie pt."Królewna Śnieżka". Po przedstawieniu w wierszach i piosenkach złożyły najbliższym serdeczne życzenia, po czym wszyscy uczestniczyli w poczęstunku, przygotowanym przez rodziców . Na pamiątkę spotkania goście otrzymali upominki zrobione przez dzieci. Wnuczęta tak bardzo się cieszyły z odwiedzin swoich najbliższych, że po  poczęstunku szybko pożegnały przedszkole i ze swoimi dziadkami poszły do domu.