Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski

19.03.2013
Międzyprzedszkolny Przegląd Recytatorski

Podopieczni trzech przedszkoli samorządowych, ale także maluchy z naszego przedszkola, Przedszkola Katolickiego i Bajkowego Przedszkola zaprezentowały się przed uczestnikami pierwszego Międzyprzedszkolnego Przeglądu Poezji Dziecięcej. Wśród publiczności byli dyrektorzy placówek, nauczyciele, ale także rodzice. Tematyka wiosenna dominowała zarówno w tekstach, jak i strojach najmłodszych. Przygotowane specjalnie na tą okazję wiersze wygłosiło prawie 30 maluchów, każdy z nich otrzymał upominek.

Przegląd ma za zadanie przede wszystkim wyrabianie w dzieciach wrażliwości na słowo, ale oczywiście także dobrą zabawę - mówiła Agnieszka Tałanda. - Dla dzieci z całą pewnością było to spore przeżycie, musiały walczyć z tremą, występowały przecież przed dużą publicznością, ale jak wszyscy mogli usłyszeć radziły sobie doskonale - dodała Elżbieta Dziura.
Międzyprzedszkolny Przegląd Poezji Dziecięcej zorganizowało Bajkowe Przedszkole. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie nas do udziału w przeglądzie."Domek Przedszkolaka"reprezentowały: Amelia Pietal, Wiktoria Bednarz ,Amelia Oszajca i Milenka Flis- laureatki wewnątrzprzedszkolanego konkursu resytatorskiego.Gratulujemy dzieciom i rodzicom udanych wystepów oraz talentów.