Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Warsztaty Wielkanocne "Smerfy" i "Krasnale"

25.03.2013
Warsztaty Wielkanocne "Smerfy" i "Krasnale"

Ostatnie dwa tygodnie w przedszkolu wrzały od przygotowań przedświątecznych. Zaangażowały się nie tylko przedszkolaki i nauczycielki, ale również rodzice. W grupach "Smerfy i "Krasnale" 26 marca 2013r. odbyły sie warsztaty plastyczne. Dzieci wspólnie ze swoimi bliskimi wykonywały ozdoby wielkanocne. Dzięki twórczemu zaangażowaniu uczestników powstały piękne, kolorowe zajączki wielkanocne. Wszystkim obecnym na warsztatach Rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas . Wesołych Świąt Wielkanocnych -życzą wychowawczynie grup Dominika Misztal i Monika Piętak oraz dyrakcja przedszkola i wszyscy pracownicy.