Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Dzień Mamy i Taty w grupie Biedronki

10.06.2013
Dzień Mamy i Taty w grupie Biedronki

W poniedziałek, 10 czerwca 2013r. w grupie „Biedronek” odbyło się spotkanie z okazji Dnia Mamy i Taty. Imprezę przygotowały wychowawczynie -  pani Ewelina Wlaź i pani Marta Polowy. Z tej okazji dzieci zaśpiewały piosenki oraz zatańczyły „Krakowiaka”. Rodzice byli zachwyceni występami swoich pociech. Po części artystycznej przyszedł czas na złożenie życzeń i rozdanie prezentów – piernikowych serc, przygotowanych przez przedszkolaków.

Nie mogło zabraknąć także tradycyjnego „Sto lat” dla Rodziców. Jednak, na tym nie koniec atrakcji. Po części oficjalnej na Rodziców czekały konkursy, przygotowane przez nauczycielki i dzieci. Rodzice musieli wykazać się m.in. znajomością artystycznych umiejętności swojego dziecka – odnajdując swój portret namalowany przez dziecko, a także nie małym sprytem i umiejętnościami kulinarnymi. Śmiechu było co nie miara, gdy Rodzice, a zwłaszcza Tatusiowie zmagali się w trudnych konkurencjach. Na koniec, na wszystkich uczestników uroczystości czekał słodki poczęstunek. Dzieci były dumne ,że udało im się sprawić tyle przyjemności swoim najbliższym.