Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Wyjazd do ZOO -Smerfy

18.06.2013
Wyjazd do ZOO -Smerfy

18 czerwca dzieci z grupy Smerfy razem ze swoją panią Dominiką wybrały się na długo oczekiwaną wycieczkę do zamojskiego Zoo. Zwiedzając piękny ogród zoologiczny nasze przedszkolaki zapoznały się z wieloma gatunkami zwierząt pochodzących z różnych stref klimatycznych świata. Przyglądanie się zachowaniu egzotycznych zwierząt budziło wśród dzieci wiele emocji.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył dzieciom wielu nowych wrażeń i radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Wycieczka wszystkim przedszkolakom bardzo się podobała, o czym może świadczyć również fakt, że dzieci dopytywały się kiedy znowu pojadą do zoo. Dziękujemy rodzicom za pomoc i udział w wycieczce.