Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Witajcie wakacje! Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego i pożegnania 6-latków.

28.06.2013

28.06.13 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla dzieci 6-letnich naszego przedszkola oraz rozpoczęcie wakacji. W uroczystości brały udział wszytskie grupy wiekowe przedszkolaków. Nasi absolwenci, żegnali się znami wierszami i piosenkami,oraz występem tanecznym. Grupa "Puchatki", przygotowała inscenizację pt."Lato", upominki dla starszych kolegówi  w ten sposób żegnała starszaki.

"Smerfy", również uczestniczyły w akademii w wierszach przekazały kolegom i koleżankom, kilka dobrych rad na wakacyjny czas."Krasnale" i trzy dzieczynki  z grupy "Puchatki" na zakończenie edukacji wnaszym przedszkolu otzrymały pamiatkowe dyplomy ukończenia przedszkola oraz nagrody książkowe.Wszytskim dzieciom, nauczycielom życzymy udanych,radosnychoraz bezpiecznych wakacji i samych słonecznych dni.