Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "Chodzi listonosz tu i tam, puka do mieszkań stu, ja listonosza dobrze znam - dzień dobry mówię mu"

29.10.2013

W dniu 29.10.12 dzieci z grupy "Puchatki", "Smerfy", "Biedronki" złożyły wizytę w Urzędzie Pocztowym , w celu zaobserwowania pracy urzędu i nauki wysyłania listów. Przedszkolaki przygotowały wcześniej listy dla swoich młodszych kolegów i koleżanek z grupy ,,Krasnale”.

Do listów zaadresowanych w przedszkolu, dzieci samodzielnie zakupiły znaczki pocztowe, które następnie przykleiły na koperty. Tak przygotowane listy wrzuciły do skrzynki . Były z siebie bardzo dumne. Zdobyte w praktyce umiejętności i wiadomości dzieci będą mogły wykorzystać w przyszłości.