Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Konkurs Plastyczny "Mój Miś"

12.12.2014
Konkurs Plastyczny "Mój Miś"

Dzieci z naszego przedszkola po raz kolejny wzięły udział w Konkursie Plastycznym „Mój Miś”. Konkurs zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia Nr 1 dla Dzieci i Młodzieży w Biłgoraju. Nasze przedszkolaki z zapałem wykonywały swoje prace przedstawiające postać misia. Do udziału w konkursie przyłączyli się również rodzice.

Pod ich opieką powstało także mnóstwo ciekawych prac. Praca zbiorowa wykonana przez grupę „Smerfy” pod nadzorem pani Bożeny Piętal zajęła I miejsce. Indywidualny sukces odniosła również Natalka Kwik z grupy „Biedronki”. Wykonany przez nią miś z masy solnej zdobył III miejsce. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy również nagrody rzeczowe. Gratulujemy!