Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"

13.12.2013
Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Ozdoba Bożonarodzeniowa"

Konkurs został zorganizowany przez panie: Martę Polowy i Ewelinę Wlaź. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie przestrzennej ozdoby bożonarodzeniowej. Oceny prac dokonała niezależna komisja w składzie: pan Kamil Łukasik - plastyk BCK, pan Dominik Szlingiert – sponsor nagród oraz organizatorzy. Jury przyznało nagrody w dwóch kategoriach: prace zbiorowe i indywidualne.

Wśród prac zbiorowych pierwsze miejsce zajęła Grupa „Puchatki” z Przedszkola Publicznego „Domek Przedszkolaka”, na drugim miejscu uplasowała się grupa 4 – latków z Samorządowego Przedszkola nr 1. Wśród prac indywidualnych pierwsze miejsce zajął Michał Kołodziej z „Bajkowego Przedszkola”, drugie miejsce Wiktoria Grabias z Przedszkola Publicznego „Domek Przedszkolaka”. Wyróżniono również prace: Amelki Piętal z Przedszkola Publicznego „Domek Przedszkolaka”, Karola Blachy z Samorządowego Przedszkola nr 2 oraz pracę zbiorową „Dawidowe Owieczki” z Katolickiego Przedszkola im. bł. Jana Pawła II. Laureaci i uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Sponsorowi nagród panu Dominikowi Szlingiertowi właścicielowi firmy Świat Butów oraz panu Łukaszowi Mosakowskiemu fundatorowi dyplomów SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!