Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "To był bal... przebierańców!"

05.02.2014
"To był bal... przebierańców!"

5-ego lutego nasze przedszkolaki bawiły się na balu karnawałowym. Imprezę poprowadził wodzirej z „Foto Gamy” – pan Zbigniew.
Bal karnawałowy, w naszym przedszkolu, został połączony z balem przebierańców. Tegoroczne kreacje były niezwykle barwne i bardzo ciekawe. Wśród „przebierańców” nie zabrakło księżniczek, wróżek, biedronki, kota, policjanta, czy pani doktor.

Dzieci bawiły się wraz ze swoimi wychowawczyniami w rytm znanych dziecięcych przebojów: „Stary niedźwiedź”, „Kaczuchy”, „Jedzie pociąg”, „Jagódki” itp. Miłym akcentem były również zabawy ruchowe przygotowane przez wodzireja, a wśród nich tańce z balonami oraz konkurencja drużynowa „ bitwa na śnieżki”.
W organizacji uroczystości pomagali również rodzice, którzy przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek.
Uczestnikom balu humory dopisywały, wszyscy bawili się znakomicie. Dla niektórych przedszkolaków był to już kolejny taki bal w życiu, ale byli i tacy, którzy bawili się po raz pierwszy – i ci byli chyba najbardziej podekscytowani. Kolejny bal… już za rok!
Miłym wspomnieniem z balu są zdjęcia, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.