Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / Ekologia w poezji dziecięcej

27.02.2014
Ekologia w poezji dziecięcej

27 lutego 2014r. w Domku Przedszkolaka odbył się Wewnątrzprzedszkolny Konkurs Recytatorski o tematyce ekologicznej. Przed społecznością przedszkolną zaprezentowały się dzieci w wieku 3 – 6 lat.

Spośród 37 uczestników komisja konkursowa w składzie pań nauczycielek oraz rodziców: p. Marty Piętal i p. Agnieszki Błeszyńskiej wyłoniła czwórkę przedszkolaków – po jednej osobie z każdej grupy wiekowej, którzy będą nas reprezentować 5 marca 2014r. na Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Poezji Dziecięcej pod hasłem „Ekologia w poezji dziecięcej” w Biłgorajskim Centrum Kultury. Laureatami konkursu wewnątrzprzedszkolnego zostali: Maja Brytan, Gabriela Nizio (z grupy 3-latków), Iga Trancygier (4-latka), Kornelia Dzido (5-latka) i Bartłomiej Paluch (z grupy 6-latkow). Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy i trzymamy za nich kciuki w dalszych zmaganiach recytatorskich.