Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "Wiosno, wiosno, wiosenko przychodź do nas prędko! Żegnamy już zimę, żegnamy, bo na wiosenkę czekamy!"

21.03.2014

Takimi oto słowami przedszkolaki z zaprzyjaźnionych biłgorajskich przedszkoli pożegnały zimę i powitały kolejną porę roku – długo wyczekiwaną wiosnę. To już trzecie spotkanie z cyklu „Powitanie wiosny na sportowo”. Organizatorem imprezy był Domek Przedszkola wraz z OSiR Biłgoraj.” Impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i powoli na trwałe wpisuje się w kalendarz tradycyjnych imprez biłgorajskich przedszkoli” – zauważyła prowadząca w tym roku imprezę pani Dorota Kwik.

Po tradycyjnym zatopieniu Marzanny i powitaniu Pani Wiosny, przedszkolaki podzieliły się na dwie grupy: zawodników rywalizujących w konkurencjach sportowych oraz kibiców, którzy zasiedli na trybunach. Rywalizacja podczas poszczególnych konkurencji była niezwykle zacięta. Organizatorzy zadbali o integrację podczas zawodów i do współzawodnictwa zaprosili również panie dyrektorki oraz panie wychowawczynie . Po zakończeniu wszystkich konkurencji ostateczny wynik ogłosił dyrektor OSiR pan Michał Furlepa – wszystkie przedszkolaki zajęły pierwsze miejsce! Bo przecież „ nie o miejsca tu chodziło, a o wspaniałą zabawę i o radosny wiosenny nastrój ” – powiedziała do zgromadzonych pani Bożena Piętal. Uwieńczeniem imprezy było wręczenie pamiątkowych pucharów, dyplomów oraz nagród rzeczowych. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę!!!