Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "Smerfy" i "Puchatki" w teatrze

07.05.2014
"Smerfy" i "Puchatki" w teatrze

7 maja przedszkolaki z grup ,,Smerfy” i ,,Puchatki” wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami udały się na wycieczkę do Lublina. Głównym celem wyjazdu była wizyta w Teatrze im. Andersena i obejrzenie spektaklu pt. ,,Baśń o zaklętym kaczorze”. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy młodego złotnika zaklętego przez zła czarownicę w kaczora.

Towarzyszyły wiernej Weronce w trudnej i niebezpiecznej drodze w celu uratowania ukochanego. Jak to zwykle w baśniach bywa i tutaj wszystko skończyło się dobrze. Dobro zwyciężyło, a zło zostało pokonane. Kolejnym punktem programu był spacer uliczkami lubelskiego Starego Miasta aż do zamku. Przedszkolaki oglądały stare kamieniczki, rodzice wykonali pamiątkowe zdjęcia. Uczestnicy wycieczki bawili się znakomicie. Pogoda dopisała, dzieci mogły pobawić się na lubelskim placu zabaw, gdzie nie zabrakło zjeżdżalni, karuzeli, a nawet ścianki do wspinaczki. Po pysznym obiedzie, we wspaniałych nastrojach, nieco zmęczeni, ale szczęśliwi, udaliśmy się w drogę powrotną do Bilgoraja. Wszystkim uczestnikom wyjazdu dziękujemy za udaną wycieczkę.