Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / MAMO TATO, JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM!!!

26.05.2014
MAMO TATO, JESTEM PRZEDSZKOLAKIEM!!!

Dnia 26 maja 2014r. w ,,Domku Przedszkolaka” odbyła się uroczystość ,,Pasowania na Przedszkolaka” oraz ,,Dzień Mamy i Taty”. Dzieci z grupy ,,Krasnale” zaprezentowały przed zgromadzonymi rodzicami wierszyki i piosenki, które przygotowały pod kierunkiem swoich pań: Marty Polowy i Ewy Ćwikła.

Po uroczystym przyrzeczeniu i pasowaniu przez Panią Dyrektor przedszkolaki złożyły życzenia i wręczyły upominki swoim rodzicom z okazji ich święta. Spotkanie zakończyło się wspólnym słodkim poczęstunkiem. Cała uroczystość przebiegała w bardzo miłej i życzliwej atmosferze, a nasi kochani Rodzice byli zachwyceni zarówno spotkaniem, jak i upominkami. Był to szczególny dzień dla dzieci, gdyż od tej chwili stały się ,, prawdziwymi przedszkolakami”.