Strona główna / Aktualności / 2019-2020 / "Koncert życzeń" dla Rodziców w grupie "Puchatki"

27.05.2014
"Koncert życzeń" dla Rodziców w grupie "Puchatki"

27 maja przedszkolaki z grupy „Puchatki” uroczyście świętowały Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci pod opieką swoich pań przygotowały dla rodziców miłą niespodziankę - uroczysty „Koncert życzeń”.

Samodzielnie odczytały życzenia dla swoich kochanych mam i tatusiów oraz zaśpiewały piękne piosenki okolicznościowe „Gdyby, gdyby moja mama”, „Mój tata to podróżnik”, „Mama”, „Ja chcę zostać z bajki księciem” itp. Nie zabrakło również pięknych wierszy okolicznościowych, dzięki którym dzieci wyraziły swoją miłość, szacunek i wdzięczność swoim rodzicom za opiekę, miłość i trud wychowania. Miłym akcentem na zakończenie uroczystości było wręczenie samodzielnie wykonanych upominków oraz wspólny poczęstunek.